FC Argeş nu a primit licenţa pentru cupele europene

1
393

Dintre echipele din play-off care au primit licenţa pentru cupele europene, numai FC Argeş nu a îndeplinit condiţiile impuse de FRF. Interesant este că anunţul celor de la FRF vine chiar înainte ca piteştenii să joace împotriva lui “U” Cluj, pentru a nu mai exista vreo motivaţie pentru echipa antrenată de Bogdan Andone, care ar fi avut, conform unor surse demne de încredere, o primă de 5.000 de euro de jucător pentru a încurca Universitatea Craiova.

Echipele care au primit licenţa pentru cupele europene: Universitatea Craiova, CFR Cluj, FC Botoşani, Csikszereda, Universitatea Cluj, Rapid Bucureşti, Farul Constanţa, FCSB, Dinamo.

1 COMENTARIU

  1. Totul trebuie sa depindă numai de noi, trebuie abordat fiecare meci ca meciurile jucate în cupele europene, cu ambitie si determinare.

    SUCCES SI SANSA SA FIE DE PARTEA NOASTRA!

Comments are closed.