![bici](https://www.cvlpress.ro/wp-content/uploads/2017/07/bici-280x157.jpg)
În urma incidentului a rezultat rănirea uşoară a tânărului, care a fost transportat la Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Craiova pentru investigaţii medicale. Ștefăniţă S. a fost testat cu aparatul alcooltest rezultând o concentraţie de 0,39 mg/l alcool pur în aerul expirat. Poliţiştii continuă investigaţiile pentru a stabili cu exactitate cauzele şi împrejurările în care s-a produs acest accident.