Conform IPJ Dolj, în cursul zilei de ieri, poliţişti ai Secţiei 6 Poliţie Craiova au organizat o acţiune pe linia depistării persoanelor urmărite în temeiul legii, ocazie cu care a fost prins Liviu Victor Safta, de 43 de ani, din Craiova pe numele căruia Judecătoria Craiova a emis mandat de executare a pedepsei cu închisoarea. Bărbatul a fost condamnat printr-o hotărâre rămasă definitivă la 1 ani şi 10 luni închisoare pentru săvârşirea mai multor infracţiuni de înşelăciune. Persoana în cauză a fost încarcerată în Penitenciarul de Maximă Siguranţă Craiova.
Acest site utilizează cookie-uri | Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul. De asemenea, le oferim partenerilor de rețele sociale, de publicitate și de analize informații cu privire la modul în care folosiți site-ul nostru. Aceștia le pot combina cu alte informații oferite de dvs. sau culese în urma folosirii serviciilor lor. În cazul în care alegeți să continuați să utilizați website-ul nostru, sunteți de acord cu utilizarea modulelor noastre cookie.Sunt de acord