Conform IPJ Dolj, ieri, în jurul orei 11.15, poliţiştii au fost sesizaţi de către agentul de pază al unui magazin dintr-un important centru comercial din Craiova, despre faptul că două tinere au sustras mai multe produse din incinta magazinului. La faţa locului s-a deplasat un echipaj de poliţie din cadrul Secţiei 3 Poliţie, care a stabilit că Mihaela P., de 23 ani, din Işalniţa şi Denisa B., de 23 ani, din acceaşi localitate, au sustras articole vestimentare în valoare totală de 589,5 lei. Prejudiciul a fost recuperat în totalitate, iar în cauză a fost întocmit dosar penal sub aspectul săvârşirii infracţiunii de furt. ..
Acest site utilizează cookie-uri | Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul. De asemenea, le oferim partenerilor de rețele sociale, de publicitate și de analize informații cu privire la modul în care folosiți site-ul nostru. Aceștia le pot combina cu alte informații oferite de dvs. sau culese în urma folosirii serviciilor lor. În cazul în care alegeți să continuați să utilizați website-ul nostru, sunteți de acord cu utilizarea modulelor noastre cookie.Sunt de acord