Cu ocazia Zilei Internaționale a Copilului, Club Agora 4 – Craiova a oferit cu mare drag, obiecte necesare pentru activităţi didactice, dulciuri, jucării Grădiniţei cu program normal “AŞCHIUŢĂ” Craiova – parte din structura şcolii gimnaziale “Anton Pann” Craiova- Mofleni.
![club agora](https://www.cvlpress.ro/wp-content/uploads/2013/06/club-agora-240x310.jpg)
Cei mici au fost recompensați din partea Clublui Agora 4 – Craiova şi cu o diplomă multicoloră cartonată de ,,Cel Mai Isteţ Copil’’, ca simbol al recunoașterii copilăriei, pentru a fi păstrată la loc de cinste în amintirea sărbătorilor dragi specifice vârstei.