Europa League, rezultate din turul 2 preliminar

0
168

Rezultatele primei manşe din turul 2 preliminar al Europa League:

FC Ufa (Rusia) – NK Domzale (Slovenia) 0-0
FK Ventspils (Letonia) – Bordeaux (Franţa) 0-1
Spartaks Jurmala (Letonia) – La Fiorita (San Marino) 6-0
NK Rudar Velenje (Slovenia) – FCSB (România) 0-2
FC Viitorul (România) – Vitesse Arnhem (Olanda) 2-2
Tobol Kostanai (Kazahstan) – Piunik Erevan (Armenia) 2-1
Kairat Almatîi (Kazahstan) – AZ Alkmaar (Olanda) 2-0
Torpedo Kutaisi (Georgia) – Vikingur (Feroe) 3-0
Cihura Sacihere (Georgia) – NK Maribor (Slovenia) 0-0
Hapoel Haifa (Israel) – FH Hafnarfjoerdur (Islanda) 1-1
Balzan (Malta) – Slovan Bratislava (Slovenia) 2-1
Dudelange (Luxemburg) – Drita (Kosovo) 2-1
RB Leipzig (Germania) – BK Haecken (Suedia) 4-0
APOEL Nicosia (Cipru) – Flora Tallinn (Estonia) 5-0
Zrinjski Mostar (Bosnia) – Valletta FC (Malta) 1-1
Djurgarden (Suedia) – FC Mariupol (Ucraina) 1-1
Honved Budapesta (Ungaria) – Progres Niedercorn (Luxemburg) 1-0
ŢSKA Sofia (Bulgaria) – Admira Wacker (Austria) 3-0
Maccabi Tel Aviv (Israel) – Radnicki Nis (Serbia) 2-0
Zalgiris Vilnius (Lituania) – FC Vaduz (Liechtenstein) 1-0
Molde (Norvegia) – Laci (Albania) 3-0
Jagiellonia Bialystok (Polonia) – Rio Ave (Portugalia) 1-0
Şahtior Soligorsk (Belarus) – Lech Poznan (Polonia) 1-1
Dinamo Brest (Belarus) – Atromitos (Grecia) 4-3
LASK Linz (Austria) – Lillestroem SK (Norvegia) 4-0
Nordsjaelland (Danemarca) – AIK Solna (Suedia) 1-0
Olimpija Ljubljana (Slovenia) – Crusaders Belfast (Irlanda de Nord) 5-1
Sutjeska Niksic (Muntenegru) – Alaşkert (Armenia) 0-1
FC Santa Coloma (Andorra) – Valur Reykjavik (Islanda) 1-0
The New Saints (Ţara Galilor) – Lincoln Red Imps (Gibraltar) 2-1
Hajduk Split (Croaţia) – Slavia Sofia (Bulgaria) 1-0
KRC Genk (Belgia) – Fola Esch (Luxemburg) 5-0
B36 Torshavn (Feroe) – Beşiktaş Istanbul (Turcia) 0-2
Gornik Zabrze (Polonia) – AS Trencin (Slovacia) 0-1
St Gallen (Elveţia) – Sarpsborg (Norvegia) 2-1
Zeljeznicar Sarajevo (Bosnia) – Apollon Limassol (Cipru) 1-2
Partizan Belgrad (Serbia) – Trakai (Lituania) 1-0
Atalanta Bergamo (Italia) – FK Sarajevo (Bosnia) 2-2
Hibernian Edinburgh (Scoţia) – Asteras Tripolis (Grecia) 3-2
NK Osijek (Croaţia) – Glasgow Rangers (Scoţia) 0-1
Spartak Subotica (Serbia) – Sparta Praga (Cehia) 2-0
FC Dundalk (Irlanda) – AEK Larnaca (Cipru) 0-0
Aberdeen (Scoţia) – Burnley (Anglia) 1-1
Dunajska Streda (Slovacia) – Dinamo Minsk (Belarus) 1-3
Stjarnan (Islanda) – FC Copenhaga (Danemarca) 0-2
Sevilla FC (Spania) – Ujpest Budapesta (Ungaria) 4-0