Reprezentanţii IPJ Dolj au anunţat că, ieri, 15 ianuarie a.c., a ajuns după gratii Dan Zamfirescu, bărbatul de 64 ani, din Craiova, administrator la mai multe societăţi comerciale, condamnat definitiv, săptămâna trecută, la 6 ani închisoare pentru infracţiuni economice, cauzând un prejudiciu de 3.224.569 euro. Bărbatul a fost ridicat în timpul unei acţiuni organizate de poliţişti din cadrul Serviciului Investigaţii Criminale – Dolj, Compartimentul ,,Urmăriri” şi Biroul B.S.J. Bărbatul a fost introdus în Penitenciarul de Maximă Siguranţă Craiova.
Acest site utilizează cookie-uri | Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul. De asemenea, le oferim partenerilor de rețele sociale, de publicitate și de analize informații cu privire la modul în care folosiți site-ul nostru. Aceștia le pot combina cu alte informații oferite de dvs. sau culese în urma folosirii serviciilor lor. În cazul în care alegeți să continuați să utilizați website-ul nostru, sunteți de acord cu utilizarea modulelor noastre cookie.Sunt de acord