Conform IPJ Dolj, luni, 30.10.2017, poliţişti din cadrul Secţiei 4 Poliţie Rurală Coşoveni au pus în executare un mandat, emis de către Judecătoria Craiova, pe numele lui Marcel J., de 53 de ani, domiciliat în comuna Malu Mare, Dolj. Acesta a fost condamnat la executarea unei pedepse privative de libertate de 1 an şi 10 luni pentru săvârşirea infracţiunilor de conducere sub influenţa băuturilor alcoolice şi conducerea unui autovehicul cu permis de conducere necorespunzător categoriei. Poliţiştii l-au încarcerat pe doljean în Penitenciarul de Maximă Siguranţă Craiova.
Acest site utilizează cookie-uri | Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul. De asemenea, le oferim partenerilor de rețele sociale, de publicitate și de analize informații cu privire la modul în care folosiți site-ul nostru. Aceștia le pot combina cu alte informații oferite de dvs. sau culese în urma folosirii serviciilor lor. În cazul în care alegeți să continuați să utilizați website-ul nostru, sunteți de acord cu utilizarea modulelor noastre cookie.Sunt de acord