Rotary Club Probitas a înfrunzit părculeţul de la teatru
Părculeţul aflat în imediata apropiere a Teatrului Naţional Craiova s-a îmbogăţit de ieri cu 60 de mesteceni. Arborii au fost plantaţi de membrii Rotary Club Probitas, în cadrul acţiunii „Înfrunzeşte Craiova!” – partea a proiectului districtual „Rotary Plantează”. Iniţiativa s-a bucurat de sprijinul lui Tudor Gheorghe, toate încasările obţinute în urma concertului “Îndrăgostiţi fără noroc”, … Continuă lectura Rotary Club Probitas a înfrunzit părculeţul de la teatru
Copiază și plasează acest URL în situl tău WordPress pentru a îngloba
Copiază și plasează acest cod în situl tău pentru a îngloba